PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578}

Góra Dantego

Dante's Peak
6,1 28 194
oceny
6,1 10 1 28194
4,2 6
ocen krytyków
Góra Dantego
powrót do forum filmu Góra Dantego
ocenił(a) film na 8
Nosferatu8

I z tymże uśmiechem na ustach biją brawo czy tam klaszczą.
Jak zwał tak zwał: najpierw cios w krocze, potem ściśnięcie za serce a potem z kolei . . żyli długo i szczęśliwie.

P.S.
Uprzedzam pytania o wysokość oceny - jest sprzed stu lat i tak zostało ;)

ocenił(a) film na 5
Nosferatu8

Amerykanie zawsze szukają pozytywów ;)

... w przeciwieństwie do nas.

ocenił(a) film na 5
andre_

No jasne, nawet w Oświęcimiu by znaleźli pozytywy.

ocenił(a) film na 6
andre_

A to fakt

ocenił(a) film na 7
Nosferatu8

Przyznam szczerze, ze kij by mnie obchodzilo miasto (pomijajac mój dom), mieszkancy (pomiajajc moja rodzine) itp.. ale babcia to bym sie przejal..

Al_Bundy

Ja tak samo.

Al_Bundy

A psa nie mam bo zdechł ;(

LordVader345

Współczuję.

Rafalino_1000

Nawzajem. A ty masz jakiegos zwiarzaka?

Rafalino_1000

Aha


Masz Lego Jurassic World?

LordVader345

Na razie nie kupię, bo ostatnio brakuje mi kasy, a gra kosztuje 100 zł, więc poczekam aż stanieje.

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

I co, staniała?

blomkvist

Odpowiedzi na komentarz sprzed 4 lat się nie spodziewałem. xd A co do pytania, cóż, jak najbardziej staniała. Jednak przyznaję, że z perspektywy czasu nie planuję kupna, bo i tak mam masę innych tytułów do przejścia.

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

najważniejsze, że staniała. :D widziałam, że na tym forum ludzie odpisują sobie po paru latach. zawsze mnie to śmieszy. :D

blomkvist

Mnie również, ale nie przeszkadza mi to. I racja, najważniejsze, że staniała. Zresztą, to mają do siebie gry LEGO. Szkoda jedynie, że mowa tutaj głównie o cyfrowych wersjach, bo pudełkowe są droższe. No chyba, że są takie tytuły jak chociażby LEGO Incredibles, które już w ogóle nie mają wersji w pudełkach. Szkoda...

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

ja w ogóle uwielbiam LEGO. nie widziałam nigdy gry, bo za bardzo się na tym nie znam, ale same klocki to jest kosmos!

blomkvist

Racja, LEGO jest niepowtarzalne. ^^ Sam lubiłem z znajomymi rozkładać dość różne, ogromne makiety w oparciu o chociażby zestawy z LEGO City. Również Star Warsy pomagają w tworzeniu niezłych makiet, przyznaję.

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

czekam na dzien, kiedy zrozumiem fenomen star warsow. ;p

ocenił(a) film na 5
Rafalino_1000

Z LEGO to najbardziej lubiłem piratów i rycerzy, ale City też było wysoko na liście :)

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Mój biedak pies też zdechł,tzn.musiał zostać uśpiony bo był bardzo chory ;(.Dlatego bardzo się ucieszyłem jak udało im się uratować tego czworonoga ;)

ocenił(a) film na 5
Nosferatu8

Co prawda to prawda

ocenił(a) film na 9
Nosferatu8

W chwili zagrożenia życia nikt nie myśli o innych ale o tym, żeby ratować siebie i swoich bliskich. Sad but true.
Bohaterka ledwo z życiem uszła ze strasznego kataklizmu i uratowała swoje dzieci, a główny bohater uratował bliską swojemu serc kobietę.
W takich chwilach nie będą myśleć nad tysiącem innych ludzi, których nawet dobrze nie znali tylko byli szczęśliwi, że wyszli z tego cało.

Nosferatu8

Po teściowej nikt nie płacze a pies to przyjaciel człowieka ;p

ocenił(a) film na 6
Nosferatu8

Fakt, mogło być lepiej

ocenił(a) film na 9
Nosferatu8

To że Tobie jest obojętny los psa,to nie znaczy że inni też są obojętni.Ja kocham psy i bardzo mnie ucieszyło że udało się im go uratować.

ocenił(a) film na 6
Nosferatu8

Sto razy wolałabym uratować swojego psa niż pół miasta. Moje psy są mi bliskie, znam je, to członkowie rodziny. O wiele większa radość niż jacyś randomowi mieszkańcy miasta, których ledwo kojarzę z twarzy. Człowiek chroni najbardziej rodzinę, bliskich, czy mają dwie nogi czy cztery to już kwestia drugorzędna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones