PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31685}

Król Skorpion

The Scorpion King
6,1 55 959
ocen
6,1 10 1 55959
4,2 9
ocen krytyków
Król Skorpion
powrót do forum filmu Król Skorpion

3/10

ocenił(a) film na 3

Nie spodziewałem się jakiegoś super filmu. Ale sądziłem, że skoro film w tytule nawiązuje do króla Skorpiona z Mumii 2, to i będzie jakiś związek między tymi tytułami. A tu dupa. Szkoda, bo mogłoby to trochę poratować film.
Aktorstwo było słabe. The Rock, czy jak mu tam, to tylko góra mięśni. Zero charakteru. Wyszkolony zabójca pochodzący z ludu specjalizującego się w tym zawodzie, powinien mieć jakiś twardy charakter, być zimny i twardy jak skała właśnie, a ten tutaj gada jak najęty, żartuje, robi głupie miny i daje się ocyganić paru dziewuchom z haremu (BTW. to zastanawia mnie skąd koleś brał te wszystkie miecze, bo cały czas albo je niszczył, albo tracił a mimo wszystko zawsze miał przy boku ten sam ;))... Reszta aktorów też jakoś nie zachwyciła, dobrano ich ze względu na wygląd i tyle.
Fabuła filmu była prosta jak drut, ale tego się spodziewałem. Z paru akcji się trochę uśmiałem, choć nie wiem czy był to zamierzony zabieg twórców np. podczas walki bohatera z żołnierza w jaskini. Ruchome piaski jakby z wody, piaskowy wodospad. Kapitalne :)
Efekty - cóż, niezłe, ale czy w tych czasach to dziwne? W zwykłych reklamach się je stosuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones