PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31685}

Król Skorpion

The Scorpion King
6,1 55 944
oceny
6,1 10 1 55944
4,2 9
ocen krytyków
Król Skorpion
powrót do forum filmu Król Skorpion

nawet dobry, jest trochę akcji, trochę z niby mitologii, coś nowego nie opisanego w znanych mi mitologiach. Proszę się nie doszukiwać głębszego sensu czy faktów historycznych, nie ta szufladka.
Dla mnie dobra rozrywka.

ocenił(a) film na 8
Burmistrz

Czyżbyś był burmistrzem Kopydłowa ?

ocenił(a) film na 8
tomucho77

Burmistrz masz jakąś fuchę ?

tomucho77

Zawsze mam, dlatego mnie tak nazywają, zaczęło się od tego, że pewien gostek, któremu załatwiłem (jak ty to nazywasz "fuchę") w Niemczech, pojechał i zaczął robić burdy, byli tam ludzie pracujący w tym miejscu od lat, wiedzieli, że następnego dnia mam przyjechać i jeden z nich powiedział : "ty młody, uważaj bo przyjedzie burmistrz i zrobi porządek" Oczywiście zrobiłem porządek nie wiedząc jeszcze nawet, że zostałem nazwany burmistrzem, reszta to podchwyciła i tak zostało. Zadowoliłem twoją ciekawość? A teraz do rzeczki, to jest Film Web i tutaj piszemy przeważnie na temat filmów, wyrażamy swoje opinie itp. Ja swoją napisałem pokrótce w temacie, teraz twoja kolej, tylko na temat proszę. :)

ocenił(a) film na 8
Burmistrz

Jeśli na temat to popieram ciebie w 100% i dodam że ten film należy obejrzeć koniecznie choćby ze względu na the rocka i boską kelly hu

tomucho77

Właściwie to nie oceniam tego filmu pozytywnie, tylko ze względu na obsadę, po prostu "odskocznia" od szarej rzeczywistości, (chociaż moja rzeczywistość nie jest tak bardzo szara) codziennie nowe przypadki i wpadki, czas biegnie piorunem.
Uwielbiam fantastykę od dziecka i pewnie tak mi zostanie aż do rychłej śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones