PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31685}

Król Skorpion

The Scorpion King
6,1 55 945
ocen
6,1 10 1 55945
4,2 9
ocen krytyków
Król Skorpion
powrót do forum filmu Król Skorpion

Film nie jest arcydziełem światowego kina ale ma swoje plusy. Przede wszystkim oprawa, za wyjątkiem takich detali jak np. sztuczne, renderowane kobry, film jest świetnie zrealizowany, stroje i scenografie naprawdę ciekawie wyglądają. Strona techniczna filmu stoi na dosyć wysokim poziomie, sceny walk zrealizowane z polotem i efektowne ujęcia. Naprawdę niewiele mogę zarzucić. No i The Rock, który prezentuje się na ekranie obłędnie. Przywodzi to wszystko na myśl Conana Barbarzyńcę, aczkolwiek do tamtej produkcji zdecydowanie wiele brakuje. Na polu opowiadanej historii i scenariusza film kuleje. Jest wręcz żenujący. Nie podobał mi się również aktor w roli antagonisty Memnona, jakiś taki mało wyrazisty był. Wydaje mi się, że młodzież wczesnoszkolna ubawi się na tym filmie po pachy. Mnie niestety razi fabuła, której praktycznie nie ma i prymitywne dialogi(można to po części zrzucić na czasy, w których dzieje się akcja:) Myślę, że mogło być dużo lepiej, choć i tak film da się obejrzeć i jak się przymknie oko to Król Skorpion daje czadu, zwłaszcza kiedy wchodzą napisy końcowe i rozbrzmiewa Godsmack :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones