PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31685}

Król Skorpion

The Scorpion King
6,1 55 942
oceny
6,1 10 1 55942
4,2 9
ocen krytyków
Król Skorpion
powrót do forum filmu Król Skorpion

Myslalem

ocenił(a) film na 5

ze bedzie to film pokroju Mumia ale niestety slabiutko... Nie wiem czy nawet fanom tego gatunku przypadnie on do gustu....

ocenił(a) film na 3
zychu93

Chyba miałeś na myśli tę pierwszą Mumię? Bo kontynuacja to słaba tandeta, a pierwsza Mumia to przyzwoita tandeta. Król skorpion to rzeczywiście słabiuteńki film.

użytkownik usunięty
_Pablos_

Skorpion podobał mi się bardziej niż obie Mumie, które z resztą były do kitu

zychu93

słabiutki film? to zrób lepszy zobaczymy jakie gówno wypromujesz

ocenił(a) film na 3
beatricze19

Co za durny argument. Czy Zychu jest reżyserem, żeby robić filmy, czy zwykłym odbiorcą? Co do filmu to jest słaby i przy minimalnym doświadczeniu w oglądaniu filmów widać te słabości na kilometr.

_Pablos_

jasneeeeeeeeeeeee to jaki film Twoim zdaniem jest dobry? a jaki świetny?

ocenił(a) film na 3
beatricze19

Czy to ważne? Ważne, że ten jest kiepski.

_Pablos_

bo to ciekawe ze skoro ten jest kiepski to jaki jest dobry? moze sie boisz ze bedzie gorszy?

ocenił(a) film na 3
beatricze19

Król Skorpion jest kiepskim filmem, bo jego fabuła jest mizerna i mało ciekawa, mizerny też jest scenariusz, a filmów lepszych jest cała masa. Jeśli chcesz wiedzieć jakie, to sobie zajrzyj w moje oceny.

_Pablos_

widziałam już z połową sie zgodze ale nie z kazdym filmem

ocenił(a) film na 5
beatricze19

Do Beatricze19 : Ci widze podoba sie prawie wszystko i co drugi film maocene 10..... A co do razyserowania narazie moze jednak sie wstrzymam .....

użytkownik usunięty
_Pablos_

Od razu widać, że się nie znasz na rzeczy :]

Filmik jest cienki z 3 powodów:
1. Nie ma gołych cycków.
2. Nie ma pałera.
3. Nie ma gołych cycków.

To o czym piszesz to również prawda, ale w przypadku heroic fantasy jest mniej istotne ;)

_Pablos_

dobrego filmu nie zauwazylbys nawet gdyby ci usiadl na twarzy.

zychu93

poniewaz mam swoje ulubione filmy i tyle az tylu tych 10 niebyło zeby przesadzac

ocenił(a) film na 3
zychu93

Ostatnia Mumia jest strasznym gniotem. Dziś obejrzę sobie Skorpiona. Pewnie będzie lepszy. Może nawet obejdzie się bez wspomagaczy w postaci alkoholu.

ocenił(a) film na 6
slawex1983

Ten film oglądam za każdym razem tylko dla napisów. Godsmack - I stand alone :DD \m/

ocenił(a) film na 7
jasiek_12

film nie jakiś powalający na kolana,ale da się obejrzeć. 6/10 :)

ocenił(a) film na 8
zychu93

A dla mnie to naprawdę kawał dobrego filmu przygodowego. Do tego sporo nawalania sie po gebach. Mnie się go miło oglądało i obejrzę go zapewne nie raz. Jak ktoś lubi takie klimaty to się nie zawiedzie.

ocenił(a) film na 7
zychu93

Mi skorpion się bardzo podobał 8/10


zychu93

Wieje tandetą; dobre scenografia i kostiumy, ale nic poza tym.

ocenił(a) film na 4
zychu93

Rozwinięcie losów Króla Skorpiona rozpoczętych w drugiej Mumii było by nawet ciekawe gdyby to był ten sam Skorpion... Zamiast prawdziwego eksterminatora mamy kolejnego bohatera bez skazy... 5/10

ocenił(a) film na 7
Damjan

A kto powiedział ze nie jest to ten sam Skorpion?
Tu jest powiedziane jak Skorpion zdobył przywództwo, co nim wtedy kierowało i co miał takiego w sobie że ludzie za nim szli.. To, że z czasem został drugim Memnonem - i co do tego doprowadziło (moznaby mniemać że coś związanego ze śmiercią ukochanej) - to historia która się na ekranie nie pojawiła ;)
Jak dla mnie fajny był pomysł, że z bezwzględnego zabójcy tworzy się szlachetny heros który wprzyszłości stanie się pragnacym władzy i wojny władcą a w końcu potworem...
Swoją drogą bardzo fajne i lekkie fantasy.
Humor,przygoda i sporo efektównych scen walki :)

ocenił(a) film na 4
Damjan

Wielkie rozczarowanie. Film jako film nie jest zły, ale spodziewałem się tego, co pokazano w Mumii 2. Najpierw najazdu armii króla Skorpiona na Egipt, potem odwrotu i na koniec powrotu króla na czele armii Anubisa. A tu zwykła opowieść fantasy typu od zera przez herosa do króla. Ale Kelly Hu była fajna.

ocenił(a) film na 8
zychu93

Typowa banda która dorwała się do klawy i wyrzuca z siebie pomyje...
jakbyś jeden z drugim trochę pomyślał tą swoją zakutą makówką to nie porownywał byś jeden z drugim króla skorpiona o mumi ale raczej do nowego książę persji bo między niemi jest wielkie podobieństwo.
A między mumią a k. skorpinem nie ma większych podobieństw i zbieżności.
I ocenę 3/10 zostaw raczej na prawdziwe gnioty ktory nie da się oglądać.
I gdzie ta tandeta jest w tym filmie uświadom nas kabanie jeden z drugim ?

ocenił(a) film na 8
zychu93

mi tam się podobał, nie był rewelacyjny, ale zły nie był tym bardziej. Taki na poziomie:) na niedzielne popołudnie idealny :)

zychu93

Jestem fanką "Mumii", ale film mi się podobał. Zwłaszcza, że Skorpion z "Króla Skorpiona" wyglądał tak jak w "Mumia Powraca":)

ocenił(a) film na 8
zychu93

kurczaki to było dużo lepsze od Mumii!!

ocenił(a) film na 7
zychu93

chyba nie widziałeś dwójki. Przy nim pierwsza część to perła

ocenił(a) film na 8
zychu93

To jest historia - film mitologiczny, więc jeszcze nie będzie mumii, chyba jasne :D , nawet się kojarzy z Hergulesem , tylko z afryki :D
I dajcie spokój z tą mumią to historia ich żyć, a nie co po śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones