PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435340}

Ulica Narrows

The Narrows
6,3 464
oceny
6,3 10 1 464
Ulica Narrows
powrót do forum filmu Ulica Narrows

Czy ktoś wie o czym bedzie ten film?Widziałam tylko kilka zdjęc z tego filmu...

Klaudiiia

A gdzie widziałas te zdjęcia?>Możesz podać adres?

monika_2601

On ma mieć premiera na jakims festiwalu , dopiero potem do kin chyba..

Leighton

Miał swoją premierę na festiwalu w Toronto, ale nadal trudno zdobyc inf o czym on opowiada.

Klaudiiia

The movie is based on Tim McLoughlin's novel "Heart of the Old Country", which see's Mike Manadoro (Kevin Zegers), a 19 year old Brooklyn boy who is torn between two worlds. When Mike's photography portfolio wins him a partial scholarship to NYU, he must figure out how to balance his tight knit Italian neighborhood roots in Bay Ridge with the opportunity to emerge into the expansive, sophisticated world on the other side of the East River. His job at a local car service doesn't earn him enough to make up for the rest of tuition. His father, a retired sanitation worker on disability, refuses to support Mike's attempts for financial aid out of pride. Mike ultimately takes a job making deliveries for Tony, the local mob boss, to make up the gap. Mike not only has to balance work with his academic assignments, he has to manage his personal relationships as well. This includes his attraction to a beautiful, cool, intellectual young woman, Kathy Popovich (Sophia Bush) he meets at NYU with his responsibility to his long term, girlfriend Gina (Monica Keena) from the neighborhood he's promised to marry. The stakes grow higher as he faces consequential choices in turning his back on all he knows and pursuing a new life. This compelling coming-of-age story combines suspense, murder and loyalty.

Żródło: www.imdb.com

lifinka

Sophia Bush pojawi się z kolei w filmie "The Narrows", którego scenariusz będzie oparty na książce "Heart of the Old Country" autorstwa Tim'a McLoughlin'a. Będzie to historia 19-letniego studenta z Nowego Jorku, który by zarobić na studia zaczyna pracować dla szefa lokalnej mafii. Bush zagra Kathy Popovich, młodą i inteligentną dziewczynę, która zainteresuje się głównym bohaterem i jego niebezpiecznym życiem. W filmie zagrają też Kevin Zegers, Monica Keena i Vincent D'Onofrio.

Klaudiiia

Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=NS0WE9qRp1E

ocenił(a) film na 10
Klaudiiia

Jeżeli ktoś ma linki do ściągniecia to bardzo prosze podajcie :)

rEwelka33

Ten podany link nie działa, znaczy działa ale usuneli tamten film.
Ten działa(jak narazie):

http://www.youtube.com/watch?v=qOvCKnk12-w

Ogólnie film się świetnie zapowiada tak jak i sam Kevin Zegers, który jest wspaniały!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Goryl_filmaniak

Film już jest ripowany z dvd na torrentach. Jestem właśnie po projekcji i muszę powiedzieć, że naprawdę niezłe kino. Jeśli ktoś lubuje się w dramatach, a co za tym idzie filmach o "normalnych" ludziach, to na pewno będzie zadowolony. To, co mi sie rzuciło pierwsze na myśl, to świetna muzyka i ogólnie fajna historia - w której dominują relacje międzyludzkie.Myśle, ze każdy w tym filmie powinien znaleźć coś dla siebie, gdyż obraz ten dotyka wielu ważnych aspektów zycia - nieustanne wybory, uczucie, przyjaźń, rodzina. Nie jest to na pewno arcydzieło, a przynajmniej ja jestem sceptyczny w szafowaniu tym pojęciem, ale śmiało 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones