Branscombe Richmond

Branscombe Leo Charles Richmond

6,4
1 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Branscombe Richmond

Dopada z kolesiem tego emerytowanego gliniarza, kolegę Storma. Pytają się go gdzie jedzie z chłopakiem (syn Stroma). Odpowiedź - zabiera syna na ryby chyba. Zbóje-gliniarze patrzą się na siebie i dialog: Niepodobny do ciebie, znam skądś tą mordę. No, podobny do Storma!! Cy trzeba dodawać, że chłopa do Segala był tak samo podobny jak Stiwen do Samuela L. Jacksona??

tomucho77

Kuźwa, ścierałem się kiedyś przy jakimś temacie z wami obydwoma :) i teraz z całego filmwebu trafiłem akurat na was ponownie.
Z bokserem przy Gajosie ze 3 m-ce temu a z tomuchem kilka dni temu przy Thomasie Jane i być może przy Gajosie też.
I jak tu nie wierzyć w jakąś karmę? Miliony użyszkodników, setki tysięcy filmów i aktorów a ja trafiam akurat was dwóch lol
Przejrzałem wasze filmy i coś tam nieraz mamy wspólnego, chyba lubicie jak ja, przejrzeć wszystkie znane gęby z danego filmu.

Ale do rzeczy, ja trafiłem tu bo właśnie obejrzałem "Harley Davidson i Marlboro Man" a tam grał właśnie Branscombe Richmond. Lubiłem tę gębę i kojarzyłem go właśnie z jakąś rolą z Lamasem i chciałem zerknąć, gdzie jeszcze mogłem go widzieć. W sumie to bardziej taki aktor charakterystyczny.

Salmonella

I oto chodzi w oglądaniu i ocenianiu filmów...
jeśli obejrzy się jakiś film to ocenia się wszystkich przypadających swojemu gustowi aktorów / ki oraz film...
a nie jak to wszyscy robią jeden aktor bo go lubię a reszty nie, oraz wykorzystuje się całą możliwą notę od 1 do 10...

tym róznią się prawdziwi kinomaniacy i znawcy filmów od niedzielnych oglądaczy kreskówek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones