Branscombe Richmond

Branscombe Leo Charles Richmond

6,4
1 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Branscombe Richmond

To jest fajny aktor, taki jakby komik ale gra tylko podrzędne role. W głównej roli zagrał w serialu "Renegat" jako Bobby Six killer a tak to przeważnie pojawia się tylko w małych, podrzędnych rolach i zawsze dostaje wpieprz ;)
W filmie "Bohater i strach" Chuck Norris daje mu z półobrotu i wpada do wody.
W filmie "Ukryty" na posterunku policji wychodzi z pokoju na korytarz i od razu dostaje kilka strzałów od tego kosmity :)
Był też w filmie "Commando" ze Scharzeneggerem ale oczywiście też dostał po dupie od Arnolda gdy ten włamywał się do tej tajnej bazy.
W innym filmie ze Schwarzeneggerem a mianowicie "Gliniarz w przedszkolu" był jakimś kucharzem.
Pamiętam jeszcze że zagrał śmieszną rolę w filmie "CIA II: Kryptonim Alexa" - grał tam pułkownika Mendozę i tak głupio całował swojego pieska :)
Po za tym jak patrzę na jego filmografię to zagrał w wielu serialach takich jak m.in. "Strażnik teksasu", "Nieustraszony", "Magnum P.I.", "Drużyna A", "Gliniarz i prokurator", "Słoneczny patrol", "MacGyver" i w wielu wielu innych....
Ogólnie rzecz biorąc to ja lubię filmy gdzie się pojawia w rolach epizodycznych Branscombe Richmond gdyż można się przez chwilę pośmiać :)

Axel

ja uwielbiam jego epizody, zawsze dostanie wpierdziel, ale za to oglądam film patrzę i mówię "o mój ulubiony aktor", miał fajną rolę w "wygrać ze śmiercią" ze Seagalem oczywiście Steven mu dokopał ale za to on zabił mu żonę na początku filmu i chyba go postrzelił (nie pamiętam czy to on było ich tam dwóch)

Zuy_pan_muzgodestroktor

No racja, w filmie "Wygrać ze śmiercią" Seagal nieźle mu dokopał. ;) Była scena z pościgiem jak gonili się nawzajem. Chyba jedna z większych ról w filmografii tego aktora i również ciekawa. Najlepszy był jednak jako łowca nagród w serialu "Renegat" gdzie grał pozytywną postać.

Axel

fakt w "Renegacie" miał świetną rolę gdyby nie ta rola nawet nie zwracał bym uwagi na inne jego role (pewnie bym go nie dostrzegał)

Axel

I w Królu Skorpionie po kilkunastu minutach zostaje zarżnięty jak wieprz.... coś w tym jest albo tak lubi albo już nie wiem co o tym myśleć ?

tomucho77

Ostatnio widziałem Richmonda w jednym z odcinków serialu "Gliniarz i prokurator", gdzie zagrał złego strażnika w jakimś ośrodku wypoczynkowym, gdzie lał pałą ludzi, którzy się go nie słuchali. :D

Axel

Albo jego napier*alają albo on napier*ala ... jedno i to samo.

Axel

Ale ostatecznie i tak Styles go dopadł.
A jeszcze kilkadziesiąt odcinków temu był jego dobrym kumplem i załatwiał dla jego koleżanki pracę w barze. Jak to w tv można łatwo wypaść z łask... :)

Khaosth

A no, to często tak bywa, że różni aktorzy jak Richmond grali w jakimś serialu po kilka razy i zawsze w jakiejś innej roli. :)
Z tego co widziałem w filmografii to Branscombe Richmond jeszcze gra w jakimś trzecim odcinku "Gliniarz i prokurator" - ciekawe kogo tym razem. Jak natrafię na ten odcinek (ostatnio oglądam serial regularnie na TV4) to na pewno napiszę w tym temacie.

Axel

Widzę, że tej roli nie ma wymienionej w filmografii ani na imdb.com, ani na Filmwebie, ale dzisiaj Richmonda widziałem w jednym z odcinków serialu "Jeden plus dziesięć", który leci teraz codziennie rano o 6:00 na Polonii 1. Był to odcinek 4 z sezonu 2. Richmond zagrał tam jakiegoś pakera, który pobił jednego z futbolistów, który kupił od nich narkotyki, a następnie to wygadał dziennikarzom i innym ludziom. A więc Branscombe Richmond jako paker dał mu ostro wpieprz za to. :)

Ciekawe ile razy będę widział jeszcze tego aktora. Ale każdą rolę odnotuję w tym temacie.

Axel

W Harley Davidson i Malboro Man bije się z Don Johnsonem, ale nie pamiętam kto wygrał, bo dawno temu oglądałem ten film.
W Szalony Jackson dostaje baty od tego czarnoskórego aktora, co w rockym grał Apollo (nie pamiętam nazwy aktora).
Z tego co widzę gra też w Podróz na Tajemniczą wyspę, a miałem zamiar jutro to oglądać, ciekawe czy też dostanie lanie od Rocka :)

Pijany_Mistrz

Wczoraj widzialem go w jednym z odcinków "Drużyny A". Grał tam jakiegoś strażnika, który dał wpie rdol malarzowi, a później ochraniał jakieś obrazy i robił napady na drogocenne domy z obrazami znanych malarzy.

Axel

On to chyba dostał wpier*da*l od każdego ekranego kozaka z lat 80 i początku lat 90 ,nawet Jeff Speakman w ,,Niezawodnej Obronie ,, mu przywalił :)

Axel

Chuck Norris również przywalił mu w ,,Słoneczny Wojownik ,, (Walka w barze )

Axel

Dostal jeszcze w...ol od Timmoty Daltona w Licencji na zabjanie w scenie w barze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones