Kelly HuI

Kelly Ann Hu

7,2
2 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Hu

Zresztą jak każdy chyba. 37 latek? Chciałbym aby każda kobieta na świecie wyglądała tak w jej wieku. Swiat byłby wtedy piękny. Pozdrowienia dla wszystkich znających się na urodzie ;-)

solek

a ja wolałabym żeby faceci byli mądrzejsi w tym wieku ale to raczej niemożliwe (a tak na marginesie ciekawe ile operacji plastycznych miała nie pomyślałes o tym??)

dziukla

nie wiem za bardzo czego dotyczy ta wypowiedź, co w tym co napisałem jest głupiego?
poza tym jestem za operacjami plastycznymi - jeśli mają poprawić jakieś niedoskonałości natury to czmu nie?
pozdrawiam

solek

Ja pomimo, że jestem dziewczyną, to doceniam jej urode. Może nie dałabym się pochlastać, ale doceniam.

solek

tak jest jak sie mysli fiutem a nie mózgiem

_Magnum

Mysle, ze skoro ocenia urode, to patrzy raczej oczami niz penisem. I tak, jest ladna, mimo swego wieku. Mysle, ze nawet atrakcyjniej wyglada niz w F13th:VIII, a to rzadkosc ;)

_Magnum

trzeba ćwiczyć, dbać o siebie i swój naturalny wygląd, wątpię żeby Hu była po operacjach, jestem przeciw operacjom, bo można w naturalny sposób o siebie zadbać - myślący mózgiem, trenujący (fiutem też)

deamon82

To na pewno, ale Azjatki maja bardzo ułatwioną sprawę - urodę zachowują do bardzo późnej starości

sunseeker

dokładnie - jako nastolatka nie mogłam zrozumieć różnicy w wyglądzie ok. 30-letnich Japonek i Europejek... no cóż... geny... :))

_Magnum

a czy solek wspomniał coś o fiucie w swoim wpisie bo nie zauważyłem jaki morał z tego to tobie przed oczami majtają się fallusy i sperma ci łba bije

solek

Jak na swój wiek wygląda bardzo atrakcyjnie podoba mi się jako aktorka no i oczywiście kobieta. Nie wiem czy jej wygląd to efekt operacji czy po prostu dba o siebie, mniejsza o to ważne jakie efekty to przynosi.

solek

Piękna kobieta i bardzo dobra aktorka

lukasz121246

na pewno nie każdy dałby się pochlastać za taki uśmiech...

Pauleta

pewnie nie,ale ja chyba bym się dał,no może nie za uśmiech ale za randkę już tak :)

solek

co tu więcej można dodać też bym dał się pochlastać za możliwość spędzenia choćby chwili z tą boginią

tomucho77

i dodam jeszcze że dał bym jej połamać swoją nogę czy rękę za chwilkę spędzoną przy niej

tomucho77

Nie dla psa kiełbasa

Mailo91

Odezwała się szynka.

tomucho77

Odezwał się jak już :) I nie rozumiem Twojej wypowiedzi ;o

Mailo91

A rozumiesz swoją wypowiedź ?

tomucho77

Nom, nie dla psa kiełbasa to bardzo popularne powiedzenie pasujące do Twoich wypowiedzi ^^

Mailo91

A co z moimi wypowiedziami nie jest tak ? to już pomarzyć nie można ?

solek

jak widać męża jeszcze nie ma, szanse masz bierz tobołek i w drogę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones