Peter Facinelli

7,4
6 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Facinelli

Szkoda go,bo zapewne do końca swojej kariery będzie się kojarzył ze "Zmierzchem".
Zdecydowanie gra najlepiej ze wszystkich aktorów występujących w tym filmie. est jedynym
powodem dla którego warto poświęcić półtorej godziny na obejrzenie sagi.

himym

Niekoniecznie, ja np. oglądałam serial Układy i wiedziałam, że znam tego aktora ale nie wiedziałam skąd, okazało się, że gra w Zmierzchu, tam jest wystylizowany na aniołka-blondynka i dlatego nie zaczaiłam go w serialu mimo, że twarz ma rozpoznawalną, zresztą gra w wielu produkcjach więc z czasem Zmierzchowa przeszłość myślę przycichnie :)

himym

Mi się będzie kojarzył zawsze z serialem Siostra Jackie - no polewka z niego niesamowita hahahah

himym

Ogladalem Loosies i teraz po ocenie i przeczytaniu dopierto Go skojarzylem, wiec blednie myslisz...

himym

Ja go najbardziej kojarzę z roli Jimmy'ego z Six Feet Under więc również się nie zgodzę. Rola w sadze to jedna z jego ostatni ról, więc nie wiem czemu wszyscy mają go kojarzyć ze Zmierzchem (?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones